Samoprzylepna etykieta z kodem kreskowym

W celu wygodnego umieszczania informacji na towarach powstały samoprzylepne etykiety z kodem kreskowym . Dają one możliwość klientowi na samodzielne nadrukowanie treści i umieszczenia ich na określonym produkcie. Ze względu na swoją dużą trwałość nieścieralność, nieciemnienie pod wpływem światła i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, najpopularniejszymi etykietami są modele termotransferowe. Nadruk nanosi się za pomocą specjalnych taśm kalkowych (inaczej termotransferowych). Do ich produkcji wykorzystuje się drukarki termo-transferowe i najlepsze materiały.

Generacja samoprzylepnych etykiet z kodem kreskowym

Generacja samoprzylepnych etykiet z kodem kreskowym zaczyna się od zidentyfikowania informacji, które  zostaną później zawarte w kodzie. Należą do nich m.in. dane producenta i numer seryjny. Zostają one przemienione za pomocą oprogramowania na kod. Później pozostaje już tylko wydruk na wybranej powierzchni.

Nasza oferta samoprzylepnych etykiet z kodem kreskowym

Nasza firma świadczy usługi w zakresie wydruku kodów kreskowych na etykietach. Oferujemy nadruk na papierze samoprzylepnym. Etykiety są zawinięte na rolce, dzięki czemu są  łatwe do odklejenia i naklejenia na produkcie. Stosujemy do wydruku metodę termotransferową, gdzie papier zostaje zadrukowany przy pomocy taśmy termotransferowej. Ten rodzaj wydruku daje rezultat trwały i odporny na ścieranie.

Do wydruku etykiet możemy zastosować różnego rodzaju kody kreskowe typu: EAN-13, EAN-8, Code 39, ITF-14, Code 2 z 5 , Code 128 itp. Drukujemy również kody kreskowe z numerami seryjnymi do oznaczania środków trwałych.

Na produkcie oprócz kodów kreskowych można również umieścić takie informacje jak:

  • nazwa firmy,
  • dane teleadresowe,
  • nazwa produktu,
  • skład produktu.

Druk zamówienia rozwiązań samoprzylepnych (pdf, doc) prosimy wysłać do nas pocztą elektroniczną na adres kodykreskowe@kodykreskowe.info.

Kiedy można stosować samoprzylepne etykiety z kodem kreskowym?

Etykiety z kodem kreskowym są stosowane w wielu branżach i sektorach. Mowa tu o produkcji, dystrybucji, a nawet logistyce czy handlu detalicznym. Są przydatne także w przypadku prowadzenia inwentaryzacji w sklepach, ale też firmowego sprzętu. Nie ma większych limitów jeśli chodzi o korzystanie z etykiet. Mogą znaleźć się zarówno na urządzeniach IT, artykułach spożywczych lub gospodarczych, jak i wielu innych. 

Dlaczego warto korzystać z etykiet z kodem kreskowym?

Korzystanie z etykiet z kodem kreskowym zapewnia zwiększenie efektywności oraz optymalizację procesów logistycznych. Ponadto dbają one szybkość w identyfikacji produktów. Do tego zmniejszają prawdopodobieństwo ewentualnej pomyłki.

Czym wyróżniają się samoprzylepne etykiety z kodem kreskowym?

Prosta aplikacja

Tworzenie kodu kreskowego odbywające się z naszym udziałem zawsze przebiega szybko i sprawnie. Otrzymują Państwo prostą do aplikacji etykietę, którą można umieścić wygodnie i łatwo na wybranym opakowaniu lub dowolnym produkcie.

Znakomita przyczepność

Warstwa klejona zastosowana na etykietach jest bardzo mocna, co gwarantuje dużą przyczepność do każdej powierzchni. Polski kod kreskowy uda się umieścić na opakowaniu bez większych problemów.

Trwałość

Możemy zagwarantować najwyższą jakość produkcji, ale niestety kody kreskowe ze względu na długotrwałe działanie ciepła lub światła słonecznego, znacznie szybciej ulegają starzeniu niż inne etykiety. Możemy jednak zapewnić, że generowanie kodów kreskowych odbywa się z dużą starannością, przy zastosowaniu najlepszej jakości materiałów.

Atrakcyjne ceny

Zamówienia realizujemy w znakomitym stosunku ceny do jakości. Tym samym generowanie kodu kreskowego nie obciąża zbytnio budżetu zamawiających.

Etykiety z kodem kreskowym od O.Z.U.H. Zielewicz

Warto również zauważyć, że etykiety z kodem kreskowym są bardzo elastyczną formą. Mogą przybrać różne kształty i rozmiary. Ponadto nie ogranicza ich rodzaj materiału, na jakim mają być drukowane. Mogą zostać nałożone na papier, folię, a nawet przyjąć formę naklejki.