Etykiety samoprzylepne – wydruk kodów kreskowych

W celu wygodnego umieszczania informacji na towarach powstały etykiety samoprzylepne. Dają możliwość klientowi na samodzielne nadrukowanie treści i umieszczenia ich na określonym produkcie. Znakowanie poza funkcją informacyjną z ich zastosowaniem łączy także funkcje wizerunkowo-promocyjną. Ze względu na swoją dużą trwałość (nieścieralność, nieciemnienie pod wpływem światła) i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, najpopularniejszymi etykietami są modele termotransferowe. Nadruk nanosi się za pomocą specjalnych taśm kalkowych (inaczej termotransferowych). Do ich produkcji wykorzystuje się drukarki termo-transferowe i najlepsze materiały. Artykuły te mają wszechstronne zastosowanie, za pośrednictwem drukarki nanosi się na nich różne dane, takie jak: nazwa produktu, kody kreskowy itp.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie wydruku kodów kreskowych na etykietach. Oferujemy nadruk na papierze samoprzylepnym. Są zawinięte na rolce i łatwe do odklejenia i naklejenia na produkcie. Stosujemy do wydruku metodę termotransferową, gdzie papier zostaje zadrukowany przy pomocy taśmy termotransferowej. Ten rodzaj wydruku daje rezultat trwały i odporny na ścieranie.

Do wydruku etykiet możemy zastosować różnego rodzaju kody kreskowe typu: EAN-13, EAN-8, Code 39, ITF-14, Code 2 z 5 , Code 128 itp. Drukujemy również kody kreskowe z numerami seryjnymi do oznaczania środków trwałych np. książki biblioteczne.

Na produkcie oprócz kodów kreskowych można również umieścić takie informacje jak:

  • nazwa firmy,
  • dane teleadresowe,
  • nazwa produktu,
  • skład produktu.

Druk zamówienia rozwiązań samoprzylepnych (pdf, doc) prosimy wysłać do nas pocztą elektroniczną na adres kodykreskowe@kodykreskowe.info.